29 maart: Open Bedrijvendag. Ga jij ook een kijkje nemen?
Op zaterdag 29 maart aanstaande is het Open Bedrijvendag. De deelnemende bedrijven uit onze gemeente openen dan hun deuren voor bezoekers. Altijd al eens een kijkje willen nemen bij bijvoorbeeld Labo Mechanische Bewerking B.V. op de Spaarpot? Dit is uw kans om te zien wat ze daar nu precies maken! We vroegen Labo waarom ze meedoen aan deze Open Bedrijvendag en wat we kunnen verwachten. Hier dus vast een voorproefje!
Leverancier voor hightechindustrie
Labo is leverancier in de hightechindustrie en werkt voor topbedrijven als ASML en Philips. In deze innovatieve sector leveren zij precisieonderdelen die aan de hoogste eisen voldoen.
“Wij doen mee aan de Open Bedrijvendag omdat we trots zijn op ons werk en dit graag delen met familie, vrienden en geïnteresseerden. We willen mensen enthousiasmeren voor techniek, laten zien hoe gaaf onze sector is en ons bedrijf in het zonnetje zetten. Met een team van 15 gedreven medewerkers maken we hoogwaardige metalen producten door middel van draaien en frezen. Dankzij onze vakkennis en moderne productietechnieken kunnen we zelfs de meest complexe onderdelen met uiterste precisie produceren. Zo dragen we bij aan de toekomst van technologie en geavanceerde medische apparatuur!”
Wat gaat u zien?
Altijd al willen weten hoe precisieonderdelen voor de hightech- en medische industrie worden gemaakt?
Zie de hightech machines in actie – ontdek hoe met draaien en frezen hoogwaardige metalen onderdelen worden geproduceerd voor topbedrijven zoals ASML en Philips.
Exclusieve blik achter de schermen – krijg een uniek kijkje in het productieproces en ontmoet het enthousiaste team van vakmensen.
Gezellige sfeer met een hapje en een drankje – kom langs, stel vragen en ervaar zelf waarom precisie en innovatie centraal staan.
Of u nu techniekfan bent, op zoek bent naar een leuke baan of gewoon nieuwsgierig bent naar hoe moderne productie werkt, deze dag wilt u niet missen!
📅 Zaterdag 29 maart
📍 Spaarpot 46, 5667KX, Geldrop
Meer bedrijven bezoeken? Kijk dan op https://www.openbedrijvendag.nl/ en bezoek interessante bedrijven!